Aja broneerimine

Ortopeediline osteopaatia on kaasaegne manuaalteraapia ravivorm, mis keskendub inimese luustiku, lihaste ning liigeste probleemide kiirele, efektiivsele ning tulemuslikule ravile.

Vastuvõtule tuleku meelespea

Teenusele broneerimisel kinnitad, et oled tutvunud ja aktsepteerinud Ortopeedilise Osteopaatia/ Ortost OÜ teenuste tingimustega. Teenusele mitteilmumisel või teenuse tühistamisel alla 24 tunni rakendub kliendile teenuse osutamise tasu. Ortopeedilise Osteopaatia/ Ortost OÜ jätab endale õiguse antud juhtudel esitada kliendile broneeritud teenuse maksumuses arve. 

Palume broneeritud teenuse tühistamisest teavitada meid ette vähemalt 24 tundi. Broneeringu tühistamisel üle 24 tunni teenustasu ei kohaldu ning kliendile leitakse uus vastuvõtu aeg.

Kõikide Ortopeedilise Osteopaatia teenuste eest on võimalik tasuda kohapeal pangakaardiga või sularahas.

Palume tulla vastuvõtule õigeaegselt ja mitte varem, kui 10 minutit enne kokkulepitud aega. Palume arvestada, et hilinemise korral vastuvõtu aeg kliendi jaoks lüheneb.

Viirushaiguste puhul teavita meid aegsasti ning me pakume uue aja.

Juhul, kui Sa ei saa tulla vastuvõtule kokkulepitud ajal, palume meid sellest teavitada esimesel võimalusel ja mitte vähem, kui 24 tundi enne vastuvõttu.

Palume riietuda endale mugavalt, protseduuri käigus on vaja olla kas aluspesus või endale mugavas riietuses.

Palume vastuvõtul eemaldada kõik ehted, kõrvarõngad, kaelaketid, käekellad, vastavalt vajadusele kehaneedid. 

Vastuvõtt toimub Ao 2, Tallinn, I korrus. Ortopeediline Osteopaatia kabinet asub Ao 2 ja Paldiski mnt 21 nurgal, sissepääs asub Ao tänava poolel. 

Parkimisvõimalus on Ao tänaval (kesklinna tsoon), Paldiski maanteel suunaga Toompuiestee poole (kesklinna tsoon) või Paldiski maanteel asuv SNABB tasulises parklas.

Ühistranspordiga tulles on lähim peatus TEHNIKA, mis asub otse Paldiski mnt 21 ja Ao 2 hoone ees.

Juhul, kui Sa ei leidnud sobivat aega või vabu aegu ei ole hetkel saadaval, saada meile kiri
info@ortost.ee ja me lisame Sind ootejärjekorda.

Ortopeediline Osteopaatia

Ortost OÜ