Ärikliendile

Sinul, kui tööandjal on ainulaadne võimalus astuda järgmine samm, hoida kokku väärtuslikku aega ning pakkuda töötajatele lisaks tavapärastele sportimistoetusele ning tervisekindlustusele ka enda jaoks kasulikku motivatsiooni paketti, mis aitab parandada efektiivselt töötajate tervist, suurendada rahulolu töökeskkonnaga ning tõsta samas ka tööandja mainet.

AdobeStock 486507761 1

Edukamad tulemused

Terve meeskonnaga

Ortopeediline Osteopaatia pakub erinevaid koostöö võimalusi äriklientidele, kelle huviks on töötajate tervislike eluviiside edendamine, kaasaegsete motivatsiooni pakettide täiustamine ning töörahulolu suurendamine ettevõttes. Me saame olla strateegiliseks partneriks ettevõtte juhtkonnale töötajate hea füüsilise vormi säilitamisel ning mitmete füüsilist laadi kutsehaiguste ennetamisel.

Iga ettevõtja jaoks on oluline hoida töötajate tervist, tagada turvaline töökeskkond ning ennetada erinevaid vaevusi, mis tekivad sundasendites töötamisest – näiteks kontoritöö, töö arvutiga, liinitöö, raskuste tõstmine, füüsiline koormus, pidev liikumine.

Millised on eelised koostööl Ortopeedilise Osteopaatiaga?

Ortopeedilise Osteopaatia teenused sobivad kõikidele ettevõtte töötajatele olenemata töö iseloomust või töötaja füüsilisest vormist. Teenuseid saab kohandada vastavalt iga töötaja vajadustele.

Ortopeedilise Osteopaatia teenused on kõrge kvaliteediga ning teenuseid osutab kvalifitseeritud osteopaat, kes omab paremaid teadmisi inimkeha füüsilistest vaevustest, kui näiteks massöör.

Ortopeediline Osteopaatia on kiirem, efektiivsem ja püsivama tulemusega, kui üksikud massaažid või pikaajalised ravid füsioteraapias. Töötaja saab abi 1-2 seansiga, mis võib olla võrdeline terve massaažikuuriga (10 korda).

Kasutades Ortopeedilise Osteopaatia teenuseid regulaarselt, on võimalik ennetada varakult töötajate vaevusi (kange kael ja õlavööde, seljavalud, piiratud liikumine, närvivalud, erinevad komplikatsioonid, mis tekivad sundasendites või rasket füüsilist koormust vajavates töölõikudes).

Ortopeediline Osteopaatia on ettevõttele kuluefektiivne, sest teenus on kompaktne ning seansi ajal on võimalik lahendada mitmeid tervisemuresid.

Ortopeediline Osteopaatia on suurepärane täiendus tervisespordile, füsioteraapiale ja massaažile.

Ortopeediline Osteopaatia teenused kuuluvad töötajate tervisekindlustuse hüvitavate taastusravi teenuste nimekirja.

Äriklientidele kehtivad soodushinnad lähtuvalt tellitavate teenuste mahule.

Ortopeedilise Osteopaatia teenuse toetamine tööandja poolt saab olla ka üheks oluliseks ESG tegevuseks Sinu ettevõttes.

Teenused äriklientidele

Ortopeedia vastuvõtt

Ortopeedilise osteopaadi vastuvõtt täiskasvanule 45 min

shutterstock 412674295

Osteopaatiline kaela ja õlavöötme teraapia 30 min

Osteopaatiline massaaž

Osteopaatiline massaaž 45 min

Küsi personaalset pakkumist

Ortopeediline Osteopaatia koostööpartnerid:

Ortost OÜ