Tagasiside

Ortopeediline osteopaatia on kaasaegne manuaalteraapia ravivorm, mis keskendub inimese luustiku, lihaste ning liigeste probleemide kiirele, efektiivsele ning tulemuslikule ravile.

Meie klientide
tagasiside & lood

Pöördusin Meelise poole alaseljavaluga, mis häiris oluliselt mu igapäevaelu: vaevaline oli kõndimine, kummardamine, joosta ja sporti harrastada ei saanud, uni oli häiritud. Teadsin, et selliste probleemide korral saab kiiret abi osteopaadilt. Juba esimese vastuvõtu ajal poole seansi pealt suutsin end ilma valuta keerata ja istesse tõusta! Meelis mainis, et probleemne koht võib järgnevatel päevadel veidi tunda anda, kuid mõne aja pärast peaks kõik korda saama. Ja täpselt nii läkski! Juba esimesel päeval sain taas valuta keerata ja öösel rahulikult magada ning 4ndal päeval pärast külastust tegin juba oma tavapäraseid joogaharjutusi. Suur-suur tänu Meelisele kiire ja professionaalse abi eest!
Natalja Mälton
Rõõmus klient
Oma töö iseloomu ja vanuse tõttu on tekkinud pinged ja valud kaelas ning seljas. Pöördusin Meelise poole abi saamiseks. Nüüd käin regulaarselt vastuvõttudel, et ennetada probleemide taastekkimist. Ma olen väga rahul ja peaaegu unustanud selle valu, mille tõttu ma Meelise poole pöördusin.
Žanna Abel
Rõõmus klient
Tere!  Olen aastaid vaevelnud väga mitmete erinevate terviseprobleemide käes, käinud paljude arstide vastuvõttudel, operatsioonidel, saanud ravi (vahel ka valeravi), üritanud aidata end ise nii seespidiselt kui väliselt.  Juba esimene vastuvõtt Ortopeedilise Osteopaatia kabinetti tõi mulle selgust nii mitmes asjas, mis minu kehaga toimub, lisaks vabanesin juba märkimisväärsest osast oma kuklal olevast küürust ja saan õigesti hoida oma selga sirgelt.  Hea ja palju kergem on olla, kui keegi aitab otsida põhjuseid ja leida lahendusi, kuidas eelkõige ise saab ennast aidata, mitte ei kirjuta järgmist kogust ravimeid välja. Ja mõnikord võime me tahta end küll end väga aidata, kuid kõigepealt on vaja kedagi, kes selgitab, KUIDAS seda õigesti teha ja natuke „ragistab” Su enne lahti, et Sa üldse saaksid midagi teha.  Aitäh! Mina olen igatahes väga tänulik!
Anneli Raidma
Rõõmus klient
Oma esimesel visiidil osteopaat Meelise juurde, olin algul kahtlev. Kuid minu ebakindlus osutus asjatuks, Teenus oli väga professionaalne, minu pinge kahtluse hajutas väga sõbralik suhtumine ja oma üllatuseks sain kaela probleemi, mis aastaid magades häda tegi, korda juba esimese seansiga. Jäin tulemusega väga rahule ja olen soovitanud Meelist ka oma tuttavatele.
Lii Vatsfeldt
Rõõmus klient
Sattusin Meelise juurde seoses jalgades ning kandades oleva valuga. Kuna olin esimest korda osteopaadi vastuvõtul, siis ei osanud midagi oodata, kuid tulemus oli väga vabastav. Peale terve keha läbi töötamist tundsin ennast väga “kergelt”, värskelt ning nagu uus inimene. Minul ei olnud kordagi protseduuril valus nng nautisin seda “ragistamist”. Isegi pärast esimest korda on valu kordades väiksem ning sain ka soovitused kodusteks harjutusteks. Kindlasti jään seda teenust kasutama.
Marii Laipaik
Rõõmus klient
Tüüpilise vapra naisena sattusin ortopeedilise osteopaadi juurde ikka alles siis, kui käe liigutamise peale pisarad silma tulid. Küünarnukk valutas pidevalt ja peopesa kokku surumine tekitas valu tervele käele. Peale esimest visiiti sain kaasa ka harjutused, mida tegin kodus. Järgmisele visiidile minnes oli käevalu ka peaaegu juba läinud. Peale teist seanssi ei ole mul valusid enam olnud ja sellest on möödas üle aasta.
Meeli Valdna
Rõõmus klient
Pöördusin Meelis Laupa poole oma pooleaastase puusavaluga. Varasem osteopaatia kogemus puudus. Sain professionaalset tagasisidet oma mure kohta ja vastused oma küsimustele. Lisaks puusaprobleemile leidis ta ülesse ka kõik teised vaevused, mis olid hetkel nö tagataustal ja millest ma veel rääkinud ei olnud. Seega kogu keha sai abi ja kergendust.
Signe Keernik
Rõõmus klient
Suured Tänud Meelis Laupa´le Ortost OÜ st! Kui ühel hetkel avastad, et ei tea kas oled õla ära maganud või komandeerigutega kohvrit vedades midagi ära tõmmanud, nii et õlg valus ja kui ikka enam kätt liigutada ei saa, siis saad aru, et midagi on valesti, arstil käidud, blokaadi süst käes ja ikka ei miskit - jah nii hullusti enam ei valutanud, kuid käsi õlast ei liikunud ikka. Riidesse ei saanud enam, sest käsi lihtsalt ei paindunud. Võtsin julguse kokku, seadsin sammud Meelise jutule ja piisas juba esimeset korrast kui asi paranema hakkas, käisin veel teiskorda ka ja tõesti ma sain selle õla korda ja muidugi tegin ka Meelise soovitatud harjutusi. Suured tänud Meelis Laupa!
Merli Uig
Rõõmus klient
Kael oli kange ja käiminegi oli vaevaline ja valus. Meelis leidis vea hoopis puusades, mida siis ka röntgen kinnitas. Puusad omakorda siis ajasidki selja ja kaela pingesse ning pärast nende pingete mahasaamist läks elu palju ilusamaks.Selja liikuvus taastus juba paari korraga. Kui ikka selg või kael vaevab, siis ortopeediline osteopaatia aitab, sest stimuleerib lihaseid taastama luustiku normaalset asendit, mitte ei murra lihtsalt paika. Kui lihastesse pinge sisse jääb, siis võib kindel olla, et see lüli või liiges saab uuesti paigast ära tõmmatud. Lihaste jõud on palju suurem kui me teadlikult oskame kasutada. Abi saamine ei tähenda, et pärast seda poleks vaja saadud juhiste järgi korralikult võimelda. Tänud abi ja õpetuste eest!
Tõnu Steinberg
Rõõmus klient
Pojal (12a.) tekkisid tugevad põlvevalud. Perearst diagnoosis sportlikust koormusest ja kasvust tingitud Osgood-Schlatteri tõve. Kuna laserravist abi ei olnud pöördusin hädas Meelise poole. Pool tundi väänamist ja venitusi ning poisi valud olid unustatud.  Mina olin sunnitud abi paluma alaselja valu tõttu. Ka sellele sain Meelis Laupa kabinetist leevendust. Kui mõnest valust vabanemine tundub juba lootusetu, siis soovitan kindlasti küsida abi Meelise käest!
Ergo Rikkand
Rõõmus klient
Meelis Laupa on tõeline professionaal osteopaatia valdkonnas. Tema professionaalsus ja oskuslik osteopaatiline ravi aitasid mul kiiresti lahendada parema õla probleemid. Olen tänulik tema pühendumuse ja oskusteabe eest ning soovitan kindlasti tema teenuseid kõigile, kes otsivad tõhusat lahendust lihaste ja liigeste probleemidele.
Enn Tobreluts
Rõõmus klient
Osteopaat Meelise juurde sattusin algselt oma seljaprobleemiga, kui vajasin erakorralist abi ja juba paar päeva hiljem sain edukalt minna seljakotimatkale. Tundus uskumatu, aga Meelise töö tõesti aitas koheselt. Tagantjärele soovitaksin tema vastuvõtule minna ennetavalt ja/või pikaajaliste probleemide korral, sest tulemus on kohe tunda, samas ka pikaajaline!
Helen Kari
Rõõmus klient
Vaevlesin õlavalude käes mitu aastat (2016-2017). Perearst ütles, et mul nn „külmunud õlg“, sest ma ei saanud enam kätt õlast kõrgemale tõsta ja soovitas kiropraktiku juurde minna. Külastasin aasta jooksul kahte kiropraktikut, üks saatis teise juurde ja teine peale 10ndat kohtumist ütles, et võta kaks nädalat kolm korda päevas valuvaigisteid, et tema aidata ei saa. Ma pole see inimene, kes tablette neelab. Soovisin saada reaalset abi, mitte valu tuimestamist.Otsides täiendavaid võimalusi, sattusin Tallinnas ühe osteopaadi juurde, kellelt ka kahjuks abi ei saanud. Õnneks tuli mul meelde, et olin näinud tuttava jagatud infot Ortopeedilise Osteopaadi kohta, otsisin selle postituse üles ja andmata alla soovile saada käsi ja õlg taas funktsioneerima, broneerisin Tartusse Meelise juurde aja. Mu õlga mudides ja inspekteerides leidis ta valupunktid. Mulle meeldis Meelise põhjalikkus, kus ta näitas anatoomia kaardi peal, millised närvid mul kinni olid. Ta andis mulle mitmed harjutused, mida tegema pidin iga päev mitu korda päevas. Ükski teine spetsialist mulle harjutusi ei andnud. Minu soov terveneda ja järjepidevus harjutustega leevendas mu olukorda juba esimesel kuul. Külastasin Meelist kord kuus ja mul piisas kolmest korrast ehk tervenemiseks läks 2 kuud, alates esimesest külastusest. Tema antud harjutuste kava (mis iga kuu oli erinev) ja minu enda järjepidevus neid harjutusi teha tervenemise eesmärgil viisid sihile. Mu käsivars ja õlg on siiani (täna 14.03.2024) korras. Soovitan Meelist ka alati tuttavatele. Aitähh.
Elle Muuga
Rõõmus klient
Osteopaadi külastamine oli minu jaoks üllatavalt efektiivne kogemus. Meelis suutis ühe külastusega kaotada närvivalu, mida arst ei saanud nädalaid lahendada. Meelise lähenemine on väga personaalne - enne tegutsemist viib ta kliendi põhjaliku küsitlemise läbi, võttes arvesse tema muresid. Soovitan kindlasti külastada Meelist, kuna tema individuaalne lähenemine tagab tõhusa abi.
Jana Karimova
Rõõmus klient
Olen oma 13 aasta lennutöö kõrvalt käinud paljudes kohtades,et oma seljavalule abi saada. Pean tunnistama,et olin juba loobumas,kuniks paar aastat tagasima leidsin Meelise. Kes suutis 45min minust uue inimese teha. Kui alguses kartsin meeletult,et kas on valus siis see oli vaid mu enda hirm. Sest inimene suudab harjuda valuga mis on pidev aga kuidas harjuda mõttega,et keegi tuleb ja kragistab mu läbi. Ta seletas igast liigutust mida teeb ja mis mida mõjutab. Juba see info saamine aitas ja see mis moodi mu keha oli peale visiiti. Ma oleks olnud valmis maratoni jooksma. Kuna mu töö on pidevalt seismine ja istumine sund asendis siis tean,et ka edaspidi pöördun alati tema poole.
Liilia Pajoste
Rõõmus klient
Tegelen harrastusspordiga igapäevaselt ja käin jooksmas. Ühel hetkel tekkis mul valu paremasse puusa ning alaselga, mis muutis mu sportimise keeruliseks. Alguses arvasin, et see valu ja ebamugavus lihtsalt läheb ajaga üle. Kuu aja pärast mu probleemid hoopis süvenesid ja hakkasin uurima, mida teha, sest pidev valuvaigistite võtmine ei olnud enam lahendus. Pöördusin Meelis Laupa poole ja sain väga tõhusat abi seljaprobleemi korral, mis takistas spordi tegemisel. Minu probleem sai lahendatud kahe seansiga ja ma soovitan sporditraumade korral kindlasti pöörduda ortopeedilise osteopaatia vastuvõtule.
Signe Toom
Rõõmus klient
Ortopeediline Osteopaatia

Ortopeediline osteopaatia eelised

Ravi on kiire ning efektiivne, sest kõigest 45 minutilise seansi jooksul on võimalik saada mitmetele terviseprobleemidele lahendus.

Vastuvõtul saab ülevaate kogu keha puudutavatest probleemidest, s.h. ka nendest, mis on algfaasis või mille osas kliendil ei pruugi veel vaevusi avalduda.

Ortopeediline osteopaatia on aidanud mitmeid inimesi, kelle tervisemured ei ole varasemalt lahendust leidnud. Ortopeediline osteopaat lähtub oma töös professionaalsusest ja eetikast ning soovitab vajadusel kliendi pöörduda neuroloogi, ortopeedi, kirurgi või mõne muu eriala spetsialisti edasisele konsultatsioonile.

Ortopeediline osteopaatia on sobilik kõikidele klientidele alates lastest ja rasedatest kuni eakate ning erivajadustega klientideni, sest on kehale kergemini talutav kui mitmed teised manuaalteraapilised meetodid ning tagab personaalse lähenemise igale kliendile vastavalt tema tervislikust seisukorrast ning füüsilisest vormist.

Ortopeedilisel osteopaatial puuduvad kõrvaltoimed ning ravimetoodika on alati turvaline. Ortopeediline osteopaatia ei kasuta raviks medikamente, kogu ravi toimub käte abil (manuaalteraapia) parandades inimese lihaste ning liigeste liikuvust.

Ortost OÜ